Internationaal bereik

Met kantoren in 19 landen is TradeTracker sterk internationaal vertegenwoordigd.

Hoewel het internet geen grenzen kent, zorgt de aanwezigheid van onze eigen medewerkers voor inzicht en waardevolle kennis van de lokale markten.

Wij spreken de taal en organiseren ontmoetingen met de belangrijkste partijen. Hierdoor zijn wij in staat om snel te schakelen, en kunnen wij campagnes en resultaten nog beter optimaliseren.

Blogs

Find the latest news from the performance marketing industry, tips and tricks on how to better your affiliate marketing, in depth topic analysis by our selected opinion leaders and a glimpse of life inside TradeTracker around the globe.

Back to all blogs

Op zaterdag 9 november vond de TradeTracker Belgium teambuilding plaats.

Op zaterdag 9 november vond de TradeTracker Belgium teambuilding plaats. Dit jaar was dit samen met onze collega’s van TradeTracker Frankrijk. Deze toffe dag begon omstreeks 16u, jammer genoeg wat regenachtig, met een gidsbeurt in de stad waar ons kantoor gevestigd is, Brugge. We leerden erg veel bij over de geschiedenis van de stad. Door het regenachtige weer sloten we de rondleiding vervroegd af in de wijbar Cuvee.

Daarna gingen we richting Kokirina, waar we met z’n allen een kookworkshop volgden. We splitsen ons op in teams en ieder kreeg een bepaalde gang van het menu voor zijn of haar rekening. Van oesters tot eendenborst tot een heerlijk dessert. We hebben er goed van genoten, en kijken reeds uit naar de volgende Teambuilding!

Alle foto’s vind je terug op Facebook


Previous:

Connections.be: Big Deals actie met affiliate incentive!

Connections.be: Big Deals actie met affiliate incentive!

Next:

Je Eigen Affiliate Webshop Starten

Je Eigen Affiliate Webshop Starten

You might like...

Corendon in de Spotlight: Interview met Maarten de Wilde

Find out more

Publisher spotlight: Snowplaza

Find out more

Goede voornemens om je campagne (nog) beter te laten lopen

Find out more

Leuke cadeautips voor Kerst- en Nieuwjaar!

Find out more